Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control S 315/80 R22.5 156/150L

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control S315/80 R22.5 156/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528703494751
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  565,5 €

Цена по парче

565,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот