Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control S 315/70 R22.5 154/150L

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control S315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528703746089
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена:  452,40 €

Цена по парче

452,40 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 42,09 €

Назад кон врвот