Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control S 315/60 R22.5 154/148L

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control S315/60 R22.5 154/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528706159237
ЕУ Етикета:
C
B
71 dB

Највисока цена:  548,1 €

Цена по парче

548,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  46,93 €

Назад кон врвот