Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control S 295/80 R22.5 152/148M

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control S295/80 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528708313781
ЕУ Етикета:
C
C
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот