Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control S 285/70 R19.5 146/144L

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control S285/70 R19.5 146/144L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528702790403
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  501,8 €

Цена по парче

501,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот