Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control S 275/70 R22.5 148/145M

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control S275/70 R22.5 148/145M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
275
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528709009607
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  468,60 €

Цена по парче

468,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот