Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control S 265/70 R19.5 140/138M

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control S265/70 R19.5 140/138M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140/138
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528705202767
ЕУ Етикета:
D
B
68 dB

Највисока цена:  475 €

Цена по парче

475 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  143,5 €

Назад кон врвот