Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control S 245/70 R17.5 136/134M

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control S245/70 R17.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528701125978
ЕУ Етикета:
C
B
68 dB

Највисока цена:  331,9 €

Цена по парче

331,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,92 €

Назад кон врвот