Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control S 205/75 R17.5 124/122M

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control S205/75 R17.5 124/122M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
124/122
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528706142284
ЕУ Етикета:
D
B
68 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот