Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control S 11 R22.5 148/145L

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control S11 R22.5 148/145L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
11
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
148/145
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528709077514
ЕУ Етикета:
C
C
69 dB

Највисока цена:  480,50 €

Цена по парче

480,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 43,68 €

Назад кон врвот