Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control D 315/70 R22.5 154/150L

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control D315/70 R22.5 154/150L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
315
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
154/150
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528708628717
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  529,9 €

Цена по парче

529,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,77 €

Назад кон врвот