Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control D 315/60 R22.5 152/148L

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control D315/60 R22.5 152/148L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
315
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528707278197
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  485,2 €

Цена по парче

485,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,45 €

Назад кон врвот