Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control D 295/80 R22.5 152/148M

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control D295/80 R22.5 152/148M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
295
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
152/148
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528701467221
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  482,9 €

Цена по парче

482,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,77 €

Назад кон врвот