Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control D 295/60 R22.5 150/147K

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control D295/60 R22.5 150/147K

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
295
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
150/147
Индекс на брзина:
K
EAN:
3528706402692
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот