Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control D 285/70 R19.5 146/144L

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control D285/70 R19.5 146/144L

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
146/144
Индекс на брзина:
L
EAN:
3528709220224
ЕУ Етикета:
C
C
73 dB

Највисока цена:  451,7 €

Цена по парче

451,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  79,77 €

Назад кон врвот