Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control D 265/70 R19.5 140/138M

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control D265/70 R19.5 140/138M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
140/138
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528702040850
ЕУ Етикета:
D
C
70 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот