Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control D 245/70 R19.5 136/134M

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control D245/70 R19.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
19.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528705143206
ЕУ Етикета:
D
C
74 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот