Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control D 245/70 R17.5 136/134M

BF Goodrich Route Control D
BF Goodrich

BF Goodrich Route Control D245/70 R17.5 136/134M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
136/134
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528708709447
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:   

Назад кон врвот