Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control D 235/75 R17.5 132/130M

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control D235/75 R17.5 132/130M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
132/130
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528708734470
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  257,8 €

Цена по парче

257,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,12 €

Назад кон врвот