Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control D 225/75 R17.5 129/127M

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control D225/75 R17.5 129/127M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
129/127
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528706795473
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  237 €

Цена по парче

237 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  10,43 €

Назад кон врвот