Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control D 215/75 R17.5 126/124M

BF Goodrich

BF Goodrich Route Control D215/75 R17.5 126/124M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Зимски
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
126/124
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528701983127
ЕУ Етикета:
D
B
69 dB

Највисока цена:  272,4 €

Цена по парче

272,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,92 €

Назад кон врвот