Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Route Control D 205/75 R17.5 124/122M

BF Goodrich Route Control D
BF Goodrich

BF Goodrich Route Control D205/75 R17.5 124/122M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
205
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
124/122
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528704655458
ЕУ Етикета:
E
B
69 dB

Највисока цена:  232,60 €

Цена по парче

232,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 8,93 €

Назад кон врвот