Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 295/50 R15 105S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A295/50 R15 105S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
295
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
105
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701170053

Највисока цена:  223,4 €

Цена по парче

223,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,84 €

Назад кон врвот