Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 275/60 R15 107S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A275/60 R15 107S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
275
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
107
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701174259

Највисока цена:  181,3 €

Цена по парче

181,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,95 €

Назад кон врвот