Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 255/70 R15 108S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A255/70 R15 108S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
108
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701174235

Највисока цена:  207,9 €

Цена по парче

207,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,87 €

Назад кон врвот