Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 255/60 R15 102S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A255/60 R15 102S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
255
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
102
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701174242

Највисока цена:  181,2 €

Цена по парче

181,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,42 €

Назад кон врвот