Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 245/60 R15 100S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A245/60 R15 100S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701174211

Највисока цена:  171,9 €

Цена по парче

171,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,44 €

Назад кон врвот