Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 235/60 R14 96S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A235/60 R14 96S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701174143

Највисока цена:  150,8 €

Цена по парче

150,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,33 €

Назад кон врвот