Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 225/70 R15 100S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A225/70 R15 100S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701174174

Највисока цена:  154,8 €

Цена по парче

154,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,33 €

Назад кон врвот