Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 225/70 R14 98S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A225/70 R14 98S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
225
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701174129

Највисока цена:  138 €

Цена по парче

138 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,25 €

Назад кон врвот