Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Radial T/A 215/70 R15 97S

BF Goodrich

BF Goodrich Radial T/A215/70 R15 97S

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гроздобер гуми
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
S
EAN:
3528701174167

Највисока цена:  118 €

Цена по парче

118 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,33 €

Назад кон врвот