Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 32x11.50 R15 113Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 332x11.50 R15 113Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
32x11.50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
113
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528709846912

Највисока цена:  252,9 €

Цена по парче

252,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  7,62 €

Назад кон врвот