Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 305/70 R16 118/115Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3305/70 R16 118/115Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
305
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
118/115
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528707559654

Највисока цена:  275,9 €

Цена по парче

275,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,62 €

Назад кон врвот