Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 305/55 R20 121/118Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3305/55 R20 121/118Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
305
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528708786738

Највисока цена:  410,3 €

Цена по парче

410,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,87 €

Назад кон врвот