Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 28x11.00 R14

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 328x11.00 R14

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
28x11.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
EAN:
3528703420859

Највисока цена:  238,7 €

Цена по парче

238,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,02 €

Назад кон врвот