Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 28x10.00 R14 77M

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 328x10.00 R14 77M

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
28x10.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
77
Индекс на брзина:
M
EAN:
3528707857620

Највисока цена:  209,7 €

Цена по парче

209,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,75 €

Назад кон врвот