Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 285/75 R16 116/113Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3285/75 R16 116/113Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
285
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
116/113
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528708361454

Највисока цена:  229,9 €

Цена по парче

229,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,23 €

Назад кон врвот