Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 285/70 R17 121/118Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3285/70 R17 121/118Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
285
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528702115985

Највисока цена:  268,5 €

Цена по парче

268,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,68 €

Назад кон врвот