Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 265/75 R16 119/116Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3265/75 R16 119/116Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
119/116
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528700475722

Највисока цена:  212,5 €

Цена по парче

212,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,23 €

Назад кон врвот