Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 265/70 R17 121/118Q

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3
BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3
BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3
BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3265/70 R17 121/118Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528700726046

Највисока цена:  213,00 €

Цена по парче

213,00 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,70 €

Назад кон врвот