Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 265/70 R16 121/118Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3265/70 R16 121/118Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
121/118
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528703507239

Највисока цена:  208,9 €

Цена по парче

208,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,68 €

Назад кон врвот