Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 265/65 R17 120/117Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3265/65 R17 120/117Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
120/117
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528709411561

Највисока цена:  227 €

Цена по парче

227 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,44 €

Назад кон врвот