Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 265/60 R18 119/116Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3265/60 R18 119/116Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
265
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
119/116
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528708976139

Највисока цена:  251,4 €

Цена по парче

251,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,62 €

Назад кон врвот