Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 245/75 R16 120/116Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3245/75 R16 120/116Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
120/116
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528705930967

Највисока цена:  206,4 €

Цена по парче

206,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,62 €

Назад кон врвот