Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 245/70 R16 113/110Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3245/70 R16 113/110Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
113/110
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528700750102

Највисока цена:  186,7 €

Цена по парче

186,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,95 €

Назад кон врвот