Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 245/65 R17 111/108Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3245/65 R17 111/108Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
245
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
111/108
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528701948935

Највисока цена:  217,2 €

Цена по парче

217,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,29 €

Назад кон врвот