Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 235/85 R16 120/116Q

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3
BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3
BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3
BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3235/85 R16 120/116Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
85
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
120/116
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528709203371

Највисока цена:  193,90 €

Цена по парче

193,90 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 7,70 €

Назад кон врвот