Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 235/75 R15 110/107Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3235/75 R15 110/107Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
110/107
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528703974697

Највисока цена:  172,8 €

Цена по парче

172,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,44 €

Назад кон врвот