Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 235/70 R16 110/107Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3235/70 R16 110/107Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
235
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
110/107
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528701124513

Највисока цена:  182,7 €

Цена по парче

182,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,5 €

Назад кон врвот