Споредете до 4 продукти:

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3 215/75 R15 100/97Q

BF Goodrich

BF Goodrich Mud-Terrain T/A KM 3215/75 R15 100/97Q

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
BF Goodrich
Ширина:
215
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
100/97
Индекс на брзина:
Q
EAN:
3528701028811

Највисока цена:  174,4 €

Цена по парче

174,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8 €

Назад кон врвот